Бесплатен превозот 2 парчиња/многу Зајакот Ушите Bunny Headband Велигден Bendable led трепка bunny уши новина декорација за на Партијата материјали

Бесплатен превозот 2 парчиња/многу Зајакот Ушите Bunny Headband Велигден Bendable led трепка bunny уши новина

DEN 239.04
 

Тековен
Количина на стоки


ние сме специјализирани трепка &блескав производството на фабриката. дозволете ми да ве запознаеме со нашата производство
1. производство име : трепкачко светло led bunny уши
боја : розова,жолта,бела,темно розева,сина,виолетова
големина : 30*19cm
Н. Ж : 30 G
батерија : 3pcs AG13(заменливи)
2. 3 funcion : светне,трепка брзо,бавно да трепка
Исто така може да се прилагоди според барање на клиентите
3. идеален подарок за младите луѓе,може да се користи во диско клубови,бар,забава,одмор ,прослави,партијата,
божиќ,ноќта на вештерките или другата страна.
4. ние ќе ви даде нашата најдобра услуга и квалитет и цена,
ако имате интерес,ве молиме контактирајте со нас

Други карактеристики

Повод:
Роденден,Забава,Децата Ден
is_customized:
Yes
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Сјај Headband
Блескав Време:
10hours
Број на Компјутери:
2 парчиња
Број На Модел На:
JY-H05
производство име:
трепкачко светло led bunny уши
батеријата:
3pcs AG13(заменливи)
боја:
розова,жолта,бела,темно розова,црвена,сина,виолетова
Големина на:
19*19CM
Н. Ж:
30g
боја на светлина:
црвена сина

Најдобри понуди