Бесплатен Превозот Екранот Накит Идеја Ѓердан Екранот Биста Стојат Носителот Манекен Мода Накит Случај Бела СТП Leatherette

Бесплатен Превозот Екранот Накит Идеја Ѓердан Екранот Биста Стојат Носителот Манекен Мода Накит Случај Бела

DEN 737.00
DEN 776.16
 

Тековен
Количина на стоки


Опис Neckform Големина 17(L)*15(W)*18(H)cm Материјал Leatherette Дрво Боја Црна Со Бели Нето Тежина 300g Пакет 2 парчиња
Накитот е Референца за Цел Само, тоа не е вклучена во овој оглас

Други карактеристики

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
кожа
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
18cm
Објектот Должина:
17cm
Објектот Тежина:
300g
Објектот Ширина:
15cm
Производ Карактеристики:
црн сомот
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Најдобри понуди