Маслото Репродукција на Лен Платно,Пред Трката 2 од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет

Маслото Репродукција на Лен Платно,Пред Трката 2 од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно

DEN 3312.00
DEN 4140.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.
Опис :
Пред Трката 2 од едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
Среќен Шопинг!!!
. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо). сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство. Ве молиме проверете превозот детали. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Број На Модел На:
ED058
Тип:
Масла
Предмети:
Животните
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди