LQO70T5BGO1 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

LQO70T5BGO1 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 8544.00
 

Тековен
Количина на стоки


Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.
Такси превозот се неповратни.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Trademanager : cn1001780246
.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
STN
Број На Модел На:
LQO70T5BGO1
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди