рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчерка Седиште (студија) од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,Музеј на квалитето

рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчерка Седиште (студија) од едгар едгар дега,Слободна

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки


Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.
Ние обезбедуваме нарачана и репродукција масла на различни теми, вклучувајќи ги Апстрактот,
Животно, Класични прст, Уште Живот, Impressionism, Пејзаж, итн. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето .Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
Опис :
Танчерка Седиште (студија) од едгар едгар дега
Големина на :
Големината е во инчен , други големина на располагање, ве молиме контактирајте за цената.
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо).
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка. Ве молиме проверете превозот детали.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
Тие не се оригиналната големина на сликата.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност.
Среќен Шопинг!!!
.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
ED074
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди