1-1/4 AC/DC9V-24V 3 Жици Моторните Топката Вентил 2 Начин DN32 Електричен Мотор Управувани Вентили Со Индикаторот И Прирачник Замени

1-1/4 AC/DC9V-24V 3 Жици Моторните Топката Вентил 2 Начин DN32 Електричен Мотор Управувани Вентили Со Индикаторот

DEN 1664.00
DEN 1848.96
 

Тековен
Количина на стоки


Добредојдовте на Нашата Продавница!
******************************************************************************************
1, Фабрика директно на продажба. Ние треба 3-5 дена за производство.
2, Одговор на купувачот прашања во рок од 8-24 часа.
3, 100% Кинески бренд нови и 2 година гаранција за квалитет.
****************************************************************************************
****************************************************************************************
**************************************************************************************** Опис : Производ големина : BSP/NPT 11/4", DN32 Вентил Тело Материјал : Месинг Работен Напон : AC/ DC9 V-24 V Отвори/затвори Време : 5 Дик Жици за Контрола Методи : CR3 03 Максимален Работен Притисок : 1.0 MPa Циркулација Медиум : Течност, Воздух Работат на струјата : ≤80 MA (500 m A прикажани на лебл значи минимум струја од надворешна сила) Живот време : 100,000 пати Actuator Материјал : Инженерство Пластика Запечатување Материјал : EPDM & PTFE Actuator Ротација : 90° Max. Вртежен момент на Сила : 2 Н. М Кабел Должина : 0.5 m Средина Температура : -15°~50° Течни Температура : 1 °~95° Прирачник Замени : Никој Индикатор : Да Заштита Класа : IP67 ****************************************************************************************
****************************************************************************************
****************************************************************************************

Други карактеристики

Спецификација:
NPT, BSP
Напон:
ACDC9-24V
Жици За Контрола На:
CR303
Бренд Име:
Tsai Фан
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Структура:
Топката
Број На Модел На:
TF32-B2-Б
Actuator Режим:
Со Manual (Рачно) И Настава
Standard or Nonstandard:
Стандард
Порт Големина:
DN32 1-1/4
моќност:
DC/AC9V-24V
Температура на Медиумите:
1-95 Степен C
Притисок:
1.0 MPA
Вклучување/Исклучување На Време:
5sec
Проводници:
3 Жици
Вентил големина:
DN32
Создаден Големина:
29mm
Напон:
AC/DC9-24V
Тема:
BSP или NPT

Најдобри понуди