32916 X Имајќи 80*110*20 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 32916X 2007916 Имајќи

32916 X Имајќи 80*110*20 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 32916X 2007916 Имајќи

DEN 857.28
 

Тековен
Количина на стоки

53 32916 80 110 20 20 16 1 1 79. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.877 32920 100 140 25 25 20 1. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот .8 32926 130 180 32 32 25 2 1.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Стр закуп остави позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги s .049 32915 75 105 20 20 16 1 1 78. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.323 32914 70 100 20 20 16 1 1 70.841 32919 95 130 23 23 18 1. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Димензија(mm) Основи на Оптоварување(KN) Тежина d D T B C R r Cr Кор (kg) 32900 Серија 32904 20 37 12 12 9 0.56 32917 85 120 23 23 18 1.
Предмет : 32916 X
Тип : Коси Ролери Имајќи
Големина : 80mm x 110mm x20mm
Внатрешен Дијаметар : 80mm
Надворешниот Дијаметар : 110mm
Ширина : 20mm
Количина : 1 Лого
Имајќи Го Нема. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата .32 32905 25 42 12 12 9 0.187 32910 50 72 15 15 12 0.064 329/28 28 45 12 12 9 0.07 32934 170 230 38 38 30 4.123 32908 40 62 15 15 12 0.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена.056 329/22 22 40 12 12 9 0. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.193 32911 55 80 17 17 14 1 1 44. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја .

Други карактеристики

Број На Модел На:
32916X
Површина Грубост:
Ра 0.05
Капацитет На Моторот:
80X110X20
Бренд Име:
FUSHI
Премази:
Antirust масло
Структура:
Заострените Ролери
Материјал:
52100 Хром Челик

Најдобри понуди