HOOYI 2018 Тенок Врски Слаби Вратоврска машка вратоврска Солидна боја Полиестер 36colors

HOOYI 2018 Тенок Врски Слаби Вратоврска машка вратоврска Солидна боја Полиестер 36colors

DEN 34.00
DEN 36.48
 

Тековен
Количина на стоки


Тенок вратоврска
36 бои,ве молиме, изберете бои што сакате.Обележете го боја броеви.
Големина : 5cm ширина,должина 145cm
Материјал : 100% Полиестер
1 парче во една пластична пакет
Брод : Кина Пост Воздух.Обично 15-45 дена
Ако сакате побрзо да ги изразуваат,ве молиме изберете EMS,или ТНТ
01 бела
02 Сребро.
03 Сива
04 Темно Сива Боја
05 Црна
06 Светло сина
07
08
09 Сина
10 Морнарица
11 Црна, Сина
12
13
14
15
16
17
18
19 Светло Кафеава
20 Темно Кафеава Боја
21
22
23
24
25 Светло розова
26 Темно розова
27 Топла розова
28
29 Црвена
30
31
32
33
34
35
36
Брод Време и Метод : Ние ќе брод во 2 дена од страна на метод можете да изберете. Дадено Време : Ако изберете Кина Пост, epacket и aliexpress услуга, обично може да се добие во 15-35 дена. Ако не можете да пристигне во 60 дена, ние ќе рефундирање на парите за вас, или испраќање на нарачката. Ако изберете EMS,ТНТ или DHL,вие ќе добиете во врска 5-15 дена. Трговија на големо & Drop Превозот : Веледрогериите се секогаш добредојдени. Ние со нетрпение очекуваме да на долгорочна соработка со сите на големо од целиот свет. Специјални попусти ќе биде достапна во зависност од квантитетот, начинот на транспорт, плаќање, итн. Стабилна капка ќе се види како нашиот партнер. Ние може да ви помогне да брод на стоките до каде што сакате.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Врски
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Број На Модел На:
5cm ширина,должина 145cm
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Мажи
Големина:
S
Бренд Име:
Hooyi

Најдобри понуди