Новиот Бесплатен Превозот Бисер Накит Поставите 4-10мм Природни Бело Црни Рамни Слатководни Бисер 3Rows Ѓердан 17-20 Обетки со Врвен Квалитет

Новиот Бесплатен Превозот Бисер Накит Поставите 4-10мм Природни Бело Црни Рамни Слатководни Бисер 3Rows Ѓердан

DEN 4182.00
DEN 4752.00
 

Тековен
Количина на стоки

Природни Свежа Вода за Бисери Големина : 7-8mm. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.Кафеава Боја. Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.47 /set
трговија на големо АА 8-9 MM Вистински свежа вода бисер ѓердани и earring 925 фунта сребро злато боја синџир 3set/многу A2154 US$ 49.00 /многу
12 групи / многу
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет).99 /set
Трговија на големо!Бисер Накит Поставите 2rows АА 6-8мм Пурпурна Аметист+АА 7-8мм Бела Вистински Слатководни Бисер Ѓердани Хривнија Earring US$ 29.84 /set
Бисер Накит Поставите Multicolor Вистински Слатководни Бисер & Тибет Сребро Овална Класичен Образован Подарок АА 4-8ММ Топла Продажба Бесплатен Превозот САД$ 85.99 /set
Зачудувачки!бисер накит поставите AA6-7mm бела Вистински слатководни бисер &црвена cloisonne ѓердан хривнија earring бесплатен превозот A2418 US$ 29.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.
добредојдовте на terisa накит
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
12 MM Круг Shaper Сива Боја, Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани Хривнија Earring Накит Поставете Големо Нов Бесплатен Превозот FN1228 B US$ 28.99 /set
Три Насоки извртени АА 4-5ММ Танцување Вистински слатководни бисер накит поставите мода накит трговија на Големо нов бесплатен превозот FN830 A US$ 49.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис.99 /многу
3 групи / многу
Новиот Бесплатен Превозот A701#,Одделение AAA.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан earring
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
бисер
Повод:
Партија
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Број На Модел На:
FN9585
накит боја:
бела црна боја
накит големина:
4-10мм
накит Тежина Околу:
130g
Пол:
Децата, на Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
earring кука:
14k-20 GP Кука
Birthstones:
Декември
Главниот Камен:
бисер
is_customized:
Yes

Најдобри понуди