Оригиналниот Делта ASB0824M 8CM 80MM 8025 80*80*25ММ 24V 0.10 2-жица инверторот вентилаторот за ладење на серверот инверторот вентилаторот за ладење

Оригиналниот Делта ASB0824M 8CM 80MM 8025 80*80*25ММ 24V 0.10 2-жица инверторот вентилаторот за ладење на серверот

DEN 620.00
DEN 815.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Делта
Големина : 80 X80 X25 MM
Модел : ASB0824 M
Напон : DC24 V
Актуелни : 0.10 На
Лагери : Масло
Џек : 2-жица 2pin

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
ASB0824M
Тип:
Фан
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди