Домаќинство Машина за Шиење Делови Darning Нога Presser Нога 4021L (оригинален квалитет направени во Јапонија)

Домаќинство Машина за Шиење Делови Darning Нога Presser Нога 4021L (оригинален квалитет направени во Јапонија)

DEN 134.40
 

Тековен
Количина на стоки


Мулти-функција Домашни Машина за Шиење делови Presser Нога 4021 L Darning Нога
Направен во Јапонија
Компатибилен со Alphasew Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Брат Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Домашните Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Dialsew Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Шивачка Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Евро Про Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Elna Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Добра Housekeeper Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Husqvarna Викинг Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Janome Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Kenmore Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Necchi Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Riccar Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Едноставност Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Пејачот Машина за Шиење Модели на Компатибилни со Бела Машина за Шиење Модели
пакет : еден оригинален пластични пакет
Потекло : Јапонија (оригинален квалитет)
Голема количина , ве молиме контактирајте ме за повластен цена

Други карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
машина за шиење

Најдобри понуди