Бесплатен Превозот-30PCs Мешана Боја Сребрена на Ѕвонење Велур Tassels Приврзоци Purl Ресни Накит Додаток 6x1.2cm M0631

Бесплатен Превозот-30PCs Мешана Боја Сребрена на Ѕвонење Велур Tassels Приврзоци Purl Ресни Накит Додаток 6x1.2cm

DEN 418.08
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатен Превозот-30 PCs Мешана Боја Сребрена на Ѕвонење Велур Tassels Приврзоци Purl Ресни Накит Додаток 6x1.2cm M0631
Материјал :
Terylene
Големина на :
Прибл : 6cm x 1.2 см(2 3/8"x 4/8")
Дупка големина : 2.3 mm( 1/8") Дебелина : 12mm( 4/8")
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
Мешани
Количина :
Ќе добиете 30 Pcs на овој објект во листата цена
Забелешка
Овие предмети се меша по случаен избор,па Боја на Приврзоци сте го добиле можат да бидат не баш исто како слика шоу.

Други карактеристики

Тип:
Tassel
Употреба:
Да Се Видиме,Завеса,Декоративни,Облека
Број На Модел На:
M0631
Материјал:
terylene

Најдобри понуди