MasterFire 4pcs/многу Нови Оригинални 18650 NCR18650B батерија 3.6 V 3400mAh батерии За panasonic лаптоп

MasterFire 4pcs/многу Нови Оригинални 18650 NCR18650B батерија 3.6 V 3400mAh батерии За panasonic лаптоп

DEN 1368.00
DEN 1440.00
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд Нови Оригинални 18650 NCR18650 B батерија 3.6 V 3400m Ah За panasonic лаптоп Бесплатен Превозот
Тоа е новодојдени
Напон : 3.6 V-3.7 V
Capcity : 3400m Ah
Li-ion батерија
Количина : 4pcs/многу
Пакет : Ние ги примите овие во голем дел и брод во себе направени пакет.

Други карактеристики

Големина:
18650
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
18650
Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Тип:
Li-Ion
Пакет:
Пакет 1
Батеријата Број:
4pcs
Замена На Батеријата:
No
Бренд Име:
MasterFire
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
3400mAh
Номиналниот Напон:
3.6 v

Најдобри понуди