Пад на превозот T4 GT35 Copressor Домување A/R 0.70 Анти-пренапони Турбина A/R .68 3 v-бенд менгеме заптивка масло турбо Турбополнач

Пад на превозот T4 GT35 Copressor Домување A/R 0.70 Анти-пренапони Турбина A/R .68 3 v-бенд менгеме заптивка

DEN 13423.00
DEN 15792.00
 

Тековен
Количина на стоки

Турбо Модел GT35 T4 Компресор Детали A/R 0.70 Анти-бран Воздух Влезот 4.00" Воздух Излезот 2.50" Inducer 61.40 mm Exducer 82.00 mm Турбина Детали A/R .68 Турбина Страната Стандард T4 Издувен Вентил 3" v-бенд Inducer 68.00 mm Exducer 62.30 mm Имајќи Вид влажни плови имајќи Ладење Тип на Масло за Ладење 450 коњски сили-600 HP

Други карактеристики

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Објектот Должина:
12.5inch
Бренд Име:
TIANYAN
Објектот Тежина:
9kg
Објектот Висина:
8.6inch
Објектот Ширина:
8.5inch
Модел Година:
сите
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
како фотографии
Специјални Функции:
турбо делови
Име На Модел:
T4-5
Автомобил Производител:
Заменлив

Најдобри понуди