Мис Дама Зголеми Бело Злато боја Кристал уникатен дизајн за Заклучување на Приврзоци романтична љубов мода ѓердани за жените MLY4547

Мис Дама Зголеми Бело Злато боја Кристал уникатен дизајн за Заклучување на Приврзоци романтична љубов мода

DEN 129.00
DEN 151.68
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Бела
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Метални Легури
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Pendant Големина:
2.1*1.4 cm
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
MLY4547
Пол:
Жените
Обликотшема:
Заклучување
Бренд Име:
Мис Дама
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
копче:
Копчето за заклучување Ѓердани

Најдобри понуди