Црвено Синџир Demin Boned Корсет Флорални Шема Outerwear Врвот Секси Чипка Жан Bustier S M L XL 2XL

Црвено Синџир Demin Boned Корсет Флорални Шема Outerwear Врвот Секси Чипка Жан Bustier S M L XL 2XL

DEN 420.96
 

Тековен
Количина на стоки

Ние секогаш се работи напорно за да се одржи висок standardsof извонредност и се стремиме за 100% задоволството на клиентите; вашите позитивни повратни информации е многу важно.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Bustiers & Корсети
Декорација:
Копче
is_customized:
Yes
Стил:
Секојдневниот
Ткаенина Тип:
Тексас
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
2887
боја:
Црвена + Сина
Стил:
Overbust
Коски:
Акрилна пластика коска
Назад:
Лента алкохол
Пакет:
1*Корсет; 1*G-string

Најдобри понуди