Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчери во Кутија од Едгар Degar, Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно изработени,со Врвен Квалитет,масла

Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчери во Кутија од Едгар Degar, Слободна локација за подигнување на Превозот,рачно

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки

па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Тие не се оригиналната големина на сликата.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.ние ќе брод преку DHL,за 3-7days на патот,многу брзо).
Како вредност на маслото е голем, ние не препорачуваме да брод преку Кина Пост Воздух mail. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден.
ако е така,ве молиме да се плаќаат увозни давачки, како барање
Пакување :
Не-протегала, тркалајќи во силна цевка
Квалитет :
Музеј квалитет,100% рачно изработени на лен платно,Направена од страна на квалификувани и искусни изведувач
Превозот
Бесплатен Превозот Преку DHL , Fed Ex.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
Ние брод на вашите слики во квалитет, пакување, така што тој пристигнува во одлична состојба.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ. ако повеќе од 3 парчиња,ве молиме да се прошири 20days ракување со времето . Ве молиме проверете превозот детали.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
ED086
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди