OPHIR 10x Airbrush Стакло 22cc Шишиња Тенџере Професионални Боја Првенство Модел Refillable Шишиња за Airbrush Боја Accessory_AC018-10x

OPHIR 10x Airbrush Стакло 22cc Шишиња Тенџере Професионални Боја Првенство Модел Refillable Шишиња за Airbrush

DEN 1434.72
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Куп капацитет : 22cc
Пакет Се Вклучени :
10x шише

Други карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
20CC
Број На Модел На:
AC018-10x
Име:
22cc Airbrush Стакло
Материјал:
Стакло Bottbles
Airbrush Шишиња:
Airbrush Модел Боја, Бојата На Телото

Најдобри понуди