500 компјутери НИКЕЛ СРЕБРО ПОЗЛАТЕН БЕЗБЕДНОСТ ИГЛИ со ГОЛЕМИНА 1-3/5 должина (45mm)

500 компјутери НИКЕЛ СРЕБРО ПОЗЛАТЕН БЕЗБЕДНОСТ ИГЛИ со ГОЛЕМИНА 1-3/5 должина (45mm)

DEN 840.00
 

Тековен
Количина на стоки


Големина : 1-3/5" (45mm) боја : сребро 500pcs/многу

Други карактеристики

Бренд Име:
ywleiao
Тип На Производ:
Други

Најдобри понуди