ts0016 Fashiopn Додатоци Гроздобер Паун Бакнеж Ме венчиња Фабрика трговија на Големо

ts0016 Fashiopn Додатоци Гроздобер Паун Бакнеж Ме венчиња Фабрика трговија на Големо

DEN 140.00
DEN 155.04
 

Тековен
Количина на стоки


Детали За Производот

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
Hairbands
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
ts0016
Бренд Име:
kissme
дали inlaying:
легура inlaying вештачки дијамант / половина гем
боја:
Армија Зелено, Сино Небо
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes

Најдобри понуди