Тонг Scallop Маша Од Нерѓосувачки Челик, Храна Нога Заклучување

Тонг Scallop Маша Од Нерѓосувачки Челик, Храна Нога Заклучување

DEN 6364.00
DEN 7954.56
 

Тековен
Количина на стоки

80 /многу
80 парчиња / многу
Кафе Американски MK2 Граната форма кафе Граната форма чаши со LED светло на ззп US$ 123.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.00 /многу
40 парчиња / многу
Мозокот Форма Бар Партија Пијат Нов Мраз Замрзнување Коцка со Силиконска Лента Создателот Мувла Алатка US$ 105.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.
Потребно за кујна употреба.30 /многу
30 парчиња / многу
Мраз Замрзнување Коцка со Силиконска Лента Создателот Мувла Алатка Мозокот Форма Бар Партија Пијат Нови САД$ 490.40 /многу
50 парчиња / многу
Нов Облик на Мозокот Бар Партија Пијат Мраз Замрзнување Коцка со Силиконска Лента Создателот Мувла Алатка US$ 250.90 /многу
100 парчиња / многу
. Ние веруваме дека комуникацијата може да го реши секој проблем.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
Мини Керамички Карбид Нож Острилка Кујнски Нож Џебен Нож Острат Алатка US$ 450.
Превозот
1.Нарачките обично се испрати во 24-48 часа по добивањето на својата цел информации и потврди за плаќање .20 /многу
10 парчиња / многу
Граната форма чаши со LED светло на ззп, Американски MK2 Граната форма кафе US$ 410.
Тонг Scallop Маша Од Нерѓосувачки Челик, Храна Нога Заклучување
Карактеристики :
Нов & висок квалитет.00 /многу
160 парчиња / многу
Ножеви Острат Кујнски Нож Џеб Алатка Мини Керамички Карбид Нож Острилка US$ 229.
Лесен за употреба да ги собереш различни храна во бифе, бар или дури и партии.00 /многу
200 парчиња / многу
Кујнски Нож Џебен Нож Острат Алатка Мини Керамички Карбид Нож Острилка US$ 134.
Стандарди За Усогласеност
Ние сме внимателни да само продаваат производи кои се во согласност со општо овластување, безбедност и други стандарди.
Пакет Се Вклучени :
1 x Храна Заклучување Тонг Scallop Маша
НЕМА Мало Поле. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.

Други карактеристики

Тип:
Алатки
Алатка Тип:
Предници
Материјал:
Метал
Функција:
Лесно Се Чисти,Отпорност На Топлина,Не-Стап
Метал Тип:
Нерѓосувачки Челик

Најдобри понуди