нови година есен-лето зима и топло, панталони,деца/деца панталони,бебе девојка момче панталони,детски спортски панталони,бебе момче облека

нови година есен-лето зима и топло, панталони,деца/деца панталони,бебе девојка момче панталони,детски

DEN 406.00
DEN 427.20
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Материјал : Памук
Боја : како на сликата шоу
Големина : 100(3 T) 110(4 T) 120(5) 130(6)
Објектот СЛИКА :
Превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 7 работни дена.Ние ги доставуваме во светот превозот,освен ограничени земји и ние не бродот да APO/FPO.
За клиентите :
За seckill во акции, стоки, ве молиме изберете ја вашата големина и боја на вашите миленичиња сакаат! Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail!
За промет на големо со стоки, ве молиме ни e-mail проверете ја состојбата и кажете ни ја вашата e-mail. Ние ќе ви испратиме најдобра цена понуда и најдобра цена на превозот надомест според својата цел. Ако имате изразат сметка, како што се UPS-от, DHL, FEDEX, ТНТ или нешто друго, ние, исто така, може да ви испрати по товарни се соберат!
Испорака :
Ние сме воопшто одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Времето за испорака е за 7-15 дена за повеќето contries,но понекогаш тоа ќе потрае подолго поради некоја причина. Ако не го добиете вашиот објект за 4 недели,ве молиме контактирајте ме,јас ќе ги провери за вас.
Повратни информации :
Откако сте ги добиле вашите производи,ве молиме да земе еден момент за да ни остави позитивни повратни информации ,тоа е многу важно за нас .
Ако не сте задоволни со нашите производи,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да работат на проблемот со вас.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5, 6
Одделот За Името:
Деца
Декорација:
Шема
Одговара Тип:
Лабава
Панталона Стил:
Директно
Шаблон Тип:
Писмо
Пол:
Унисекс
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук
Тип На Објект:
Целосна Должина
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Волнени

Најдобри понуди