TBP078 Тибетската Сребро Ограничени Природни Conch школка Гроздобер Вода Капка Шарм

TBP078 Тибетската Сребро Ограничени Природни Conch школка Гроздобер Вода Капка Шарм

DEN 191.52
 

Тековен
Количина на стоки


Тибетската Сребро Ограничени Природни Conch школка Гроздобер Вода Капка Шарм
*користете метални одлуки-стар занает,полн со стари вкус.
*рака ограничени целата conch школка капка фигура.
*прекрасна мала големина, од кои речиси секој е sligh различни,ние испрати по случаен избор.
*ниска MOQ. Најдобрата понуда.
***************************************************************************************
**Шопинг Совети, pls внимателно прочитајте**
*Сите предмети се рачно изработени,значи,не е толку совршена како машини дали;pls љубезно ве молиме да забележите.
*Кога нарачување Мулти предмети, pls ги додадете во количката, а потоа изберете Иста превозот начини, на овој начин,
вие треба да се обрне само Еднаш во Комбинација превозот цена.
*Кога цел вредност до ќе добиете БЕСПЛАТЕН ПОДАРОК.
*Кога цел вредност до Слободни Кина Пост Воздух Mail превозот на располагање.
*Кога цел вредност до -500, Слободен Воздух Express (EMS,DHL,UPS-от или Fed Ex) се достапни,ние го избере најдобриот начин.
*Ако поголема цел, ве молиме контактирајте со нас за подобра попуст.
*Било quesitons или барања, контактирајте со нас во секое време, ние ќе се вратам на вас наскоро.
Уживајте онлајн Шопинг! Купи директно од Тибет!

Други карактеристики

Бренд Име:
mytery.com
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Школка
Стил:
Повик/Спортски
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
TBP078
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Тибетската приврзоци
Слика:
гроздобер капка шарм
Долго:
25-26mm
Ширината на дното:
15-16mm
Дебелина:
8-10мм
Обрасци:
гроздобер цвеќиња
Нето тежина:
4-5g

Најдобри понуди