Мешани Цвет 2 Дупка Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking 15mm

Мешани Цвет 2 Дупка Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking 15mm

DEN 23140.00
DEN 28924.80
 

Тековен
Количина на стоки

Затоа повеќе од еден следење на број ќе се обезбедува, по една за секој пакет.4 mm
Објектот Useage Одговара DIY занаетчиски Наоди или рачно изработени за шиење Облека додатоци
Продавачот Ветување
Посветеност На Квалитетот
Нашата цел е да се направи долго бизнис со вас.20 /многу
20 парчиња / многу
Зелена Воена Lensatic Пешачење Кампување Компас V3350 Нов Џеб Армијата на САД$ 446.Во зависност од телесната тежина и волумен и со цел да се избегне доцнење од царинската ревизии, производи може да биде splitted во повеќе од еден пакет.Испорака обично трае помеѓу 4-7 дена за FEDEX ,DHL, 15-45 денови за пост превозот.00 /многу
120 парчиња / многу
Прилагодливи Пливање Вратот на Бебето Пливање пазувите прстен Oxter Прстен Бебе Пливање Прстен US$ 449.90 /многу
25 групи / многу.76 /многу
200 парчиња / многу
Нов Џеб Војска Зелена Воена Lensatic Пешачење Кампување Компас V3350 US$ 91.
Дрвени Шиење Копчиња Scrapbooking 15mm Мешани Цвет 2 Дупка
Објектот Дрвени Материјали
Објектот Главно Бои Мешани различно обоени цвет шема
Објектот Околу Големината Монистра, големина : 15mm кол Thinkness : 4mm Дупка големина : 1.
ВИ ПОСАКУВАМ СРЕЌА!
Мини компас компас џеб Висока точност и стабилност Американски компас keychain компас US$ 90. но може да потрае и повеќе (во зависност од царинските и времето како што се Божиќ пошта одложувања и сл. Ние гарантираме дека нашите производи ќе ги исполнуваат следниве општи стандарди за квалитет :
Точни Информации И Описи
Ние испорачува производи кои се карактеристики, функционалност и спецификации во согласност со описи и пакување.
Ние се стремиме да обезбеди упатства и јасни инструкции во пристоен англиски јазик.
Кога ќе ја прими стоката, ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе го најдете најдоброто решение за вас.
Се враќа
Се надеваме дека нашите производи може да ги задоволи вас ,без разлика ,ние ги поддржуваме 1 недела се врати.
Превозот
1.80 /многу
60 парчиња / многу
Бебе Пливање пазувите Прстен Бебе Пливање Oxter Прстен Прилагодливи Пливање тренер Вратот US$ 100.74 /многу
150 парчиња / многу
Нов Џеб Војска Зелена Воена Lensatic Пешачење Кампување Компас V3350 US$ 208.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Копчиња
Декорација:
Чипка
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
бисер
Материјал:
bakelite
Големина:
15mm
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Обликот:
Круг
Стил:
Flatback

Најдобри понуди