Beadsnice ID28463 врвен квалитет чисто сребро 925 прстени трговија на големо домот овална полу планината прстен прилагодувања за свадба

Beadsnice ID28463 врвен квалитет чисто сребро 925 прстени трговија на големо домот овална полу планината прстен

DEN 487.68
 

Тековен
Количина на стоки

Ако немаат посебни барања предмети ќе бидат испратени надвор преку Хонгконг пост редовни воздухопловната во рок од 3 дена откако ќе добиеме вашата уплата. КВАЛИТЕТ НА ПРОИЗВОДИТЕ & НЕПОБЕДЛИВА ЦЕНИ 2. Плаќање : не прифаќаме сите плаќања како што се : ЗОШТО НАШАТА ЦЕНА Е НЕПОБЕДЛИВА? Нема middleman помеѓу нас и нашите costumers. Следење на Број : Ние обезбеди следење на броеви, за сите наредби Ние исто така снабдување До превозот надомест. Превозот Време : Ние ќе accorrding вашиот режим на despatch брод предмети. За нас Монистра, Убав Накит е накит наоди фабрика и веледрогерија во Кина.92 грам Материјална солидна sterling silver не позлатен Количество 1pc
ЗАБЕЛЕШКА : Повеќето од нашите производи се 100% рачно изработени и уникатни во бои и форма. Слика прикажани се застапеност на предмети што ќе ги добиете од нашата продавница. Превозот Адреса (Многу важно) Ние брод нарачка до вас со адресата лево на Aliexpress. Ние се гордееме на нашиот квалитет, ниски цени и пријателски услуги на клиентите!
. Ако сте незадоволни со предмети или услугата и план за да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ќе ве молам пишете ни веднаш на ? Ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем во најкраток можен рок. Ако примите објектот, а исто така сме задоволни со нашиот производ или услуга, ќе ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со overmost Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5, што значи многу во нашата иднина Aliexpress зафати, вашиот признавање е нашата мотивација во развојот на нашиот бизнис да ви послужи дури и подобро и да продолжи да обезбеди квалитетни производи по ниски цени. За да се избегне недостасува цел ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се оставени на Aliexpress е вашиот Примарен превозот адреса. Бои може да се разликува малку различни, поради осветлување ефект и боја поставката на секој поединец да го следи. Сликите се земени од реалниот акции под бела светлина ефекти. Но, производот може да се појави поголем ИЛИ малку боја разлика на вашиот КОМПЈУТЕР екран, ве молиме обратете се до големината информации на описи.
сребро 925 прстени
Ви благодариме за се заинтересирани во нашите производи !
Опис : Име Beadsnice ID28463 врвен квалитет чисто сребро 925 прстени трговија на големо домот овална полу планината прстен прилагодувања за свадба Бренд beadsnice ID 28463 скапоцен камен одговара 9x8mm скапоцен камен Тежина 2.

Други карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
GD02095
Број На Модел На:
28463
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
CertificateType:
ГТЦ
Главниот Камен:
Никој
Бренд Име:
beadsnice
Повод:
Партија
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Срцето
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Романтични

Најдобри понуди