10pcs 6.35 MM моно џек за слушалки микрофон 1/4 панел жици штекер Засилувачи 1/4 6.35 mm Моно Џек Штекер Panel

10pcs 6.35 MM моно џек за слушалки микрофон 1/4 панел жици штекер Засилувачи 1/4 6.35 mm Моно Џек Штекер Panel

DEN 410.00
DEN 431.52
 

Тековен
Количина на стоки


квалитетот 6.35 mm (¼in) PCB монтажа џек штекер.
Се снабдува со одредување на орев овозможување на контактот за да се обезбеди за да панел
Интерфејс edge е сребро бела боја
Количина :
Количина : 10 PCS

Други карактеристики

Бренд Име:
MAXRUINOR

Најдобри понуди