SG240128A1 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

SG240128A1 професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 8544.00
 

Тековен
Количина на стоки


Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Негативен фидбек е не прифатливо пред да контактирате со мене.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Trademanager : cn1001780246
.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
Такси превозот се неповратни.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
STN
Број На Модел На:
SG240128A1
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди