Бесплатен превозот перница перница поставите луксузни кавга paillette пеперутка перница маска

Бесплатен превозот перница перница поставите луксузни кавга paillette пеперутка перница маска

DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки


Детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 компјутери или повеќе

Други карактеристики

Големина:
30X45cm, 45X45cm
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Dobby
Техника:
Рачно изработени
Материјал:
Полиестер / Памук
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Шема:
Извезена
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
3045

Најдобри понуди