Промоција на Врвни Мода Роденден Украси за Деца Замрзнати бесплатен Превозот Recharegeable Rgb Боја 8 Инчен Свадба Centerpieces

Промоција на Врвни Мода Роденден Украси за Деца Замрзнати бесплатен Превозот Recharegeable Rgb Боја 8

DEN 72000.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Големина:
S
Број на Компјутери:
1pc
Повод:
is_customized:
Yes
Блескав Време:
Бубрезите
Бренд Име:
KITOSUN
Сјај Потрошен Материјал Тип:
Други Реквизити Сјај
LED Светло бои:
Мулти-бои LED светла. 16 бои за опции
LED Боја промена програми:
флеш-strobe-исчезнат-мазни за опции
LED Светлата количина:
1PC 3W висока моќност Multic-боја на самото Место LED сијалица
Извор На Енергија:
Литиум батерија инсталирана+адаптер за полнење
литиум батерија:
Работат повеќе од 8 часа по целосно наполнет, 500 пати полнење живот
Далечински Контролер:
24keys,16keys за бои,ЗА вклучување-Исклучување,светлина прилагоди
Адаптер за полнење информации:
110-240V влезен напон,5VDC 1.5 ЕДЕН излез
поддршка вредност:
50KGS
Апликации:
Посебно за високи кристал candelabra, мартини, вазни и многу повеќе
is_customized:
Yes

Најдобри понуди