40 компјутери Лента Цвеќиња Партија Занаети Подарок Свадба DIY Appliques шиење/занает/свадба B043

40 компјутери Лента Цвеќиња Партија Занаети Подарок Свадба DIY Appliques шиење/занает/свадба B043

DEN 230.00
DEN 287.52
 

Тековен
Количина на стоки


Големина на : 1" (околу 25мм) околу
Боја : Како на сликите покажуваат
Количина : 40pcs

Други карактеристики

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци,Невестата Букет/Свадба Цвет
Стил:
Цвет
Повод:
Свадба
Број На Модел На:
1 (околу 25мм) околу

Најдобри понуди