3/4 Три начин Т тип proprotion вентил AC/DC24V 0-10V modulating за вклучување/исклучување на вентил за регулација на протокот или во/off контрола

3/4 Три начин Т тип proprotion вентил AC/DC24V 0-10V modulating за вклучување/исклучување на вентил за регулација

DEN 4309.00
DEN 4536.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Бренд Име:
Tsai Фан
Материјал:
Дувачкиот
Медиуми:
Вода
Порт Големина:
3/4
Standard or Nonstandard:
Стандард
Структура:
Топката
Број На Модел На:
TFV4-304
Притисок:
2.0 Mpa
Температура на Медиумите:
2-90 степен C
моќност:
AC/DC24V 0-10V

Најдобри понуди