Ротирачки Подот не ткаени мини четка Рамен Четка Светлина Правоаголник Лесни Ротирачка Четка Telescoping Алуминиум Справи со Прашина Четка

Ротирачки Подот не ткаени мини четка Рамен Четка Светлина Правоаголник Лесни Ротирачка Четка Telescoping Алуминиум

DEN 719.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ротирачки Подот не ткаени мини четка Рамен Четка Светлина Правоаголник Лесни Ротирачка Четка Telescoping Алуминиум Справи со Прашина Четка
Детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 компјутери или повеќе
Големина : 32.3 cm*12.9 cm*5.8 cm Материјал : Пластични, Алуминиумски Тежина : 330g
Не ткаени мини четка. Прашина од хартија, не се вклучуваат.

Други карактеристики

Тип:
Стегање Тип
Компонента Тип:
Пластична Кошница
Бренд Име:
smallsweet
Пол Материјал:
Алуминиум
Четка Род Товарот:
Дехидратација Го Оценувате:
40% -50%
Континуирана Пареа Време:
Отпорност На Корозија Одделение:
Одделение 10
Апсорпција:
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Се загрее Време (мин):
Wringing Метод:
Четири-страна Wringing Тип
Mophead Количина:
1
Четка Род Тип:
Дигалки Род + Пластичен Послужавник
Глава форма:
правоаголник
Обликот:
правоаголник
Се Справи Со Тип:
Телескопски
Четка Главата Материјал:
Сунѓерот
Број На Модел На:
98534
Пареа На Вредноста На Функцијата:
No
Тежина:
Капацитет:
Пакување:
Со 1 Mophead
Материјал:
Сунѓерот
моќност:

Најдобри понуди