20pcs м4 м5 knurled пластични главата рака ги заостри нут

20pcs м4 м5 knurled пластични главата рака ги заостри нут

DEN 295.00
DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки

10pcs m5 m6 црна чекор Пластични Главата Рака Knob Орев Круг главата Рака ги Заостри се Прилагоди Ореви
Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса, ве молиме бидете сигурни дека ќе адреса е точна. искрено се обезбеди добар производ и најдобра услуга,па ако сте задоволни со нас, ве молиме да ве остави позитивни повратни информации, coustomers задоволство и поддршка е нашиот најдобар враќање. Ако има нешто што не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме ги споделите со нас, па ние може да го реши проблемот,ве молам не оставајте ја negetive повратни информации,ви благодарам многу.

Други карактеристики

Големина:
M4, M5
боја:
Бела, Црна
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
M4 M5
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
рака нут

Најдобри понуди