Hsd101pww2 торба ips lcd EeePaD рамен TF201 внатрешноста на екранот

Hsd101pww2 торба ips lcd EeePaD рамен TF201 внатрешноста на екранот

DEN 2402.00
DEN 3160.32
 

Тековен
Количина на стоки


Компании кои работат голем број на големи и мали големината на екранот, добредојдовте на клиентите совети

Други карактеристики

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
Бренд Име:
ZOOTOPIA
Тип На Производ:
Таблета LCD

Најдобри понуди