За Делта EFB0512HHA 5cm 50mm DC 12V 0.20 3-pin компјутер pc случај на Серверот Инверторот Ладење фанови axial кулер

За Делта EFB0512HHA 5cm 50mm DC 12V 0.20 3-pin компјутер pc случај на Серверот Инверторот Ладење фанови axial

DEN 839.00
DEN 1103.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Делта
Модел : EFB0512 HHA
Големина на : 50 * 50 * 10мм
Имајќи : Двоен топката имајќи
Стандарден напон : 12 V
Актуелни : 0.20 На
Брзина : 6400rpm
Ниво на бучава : 36 велика британија
Проток на воздух : 16.24 CFM
Работен век : 80,000 часа
Фан конектори : На матичната плоча 3 Стр приклучок

Други карактеристики

Бренд Име:
Делта
Примена:
Компјутер Случај
Број На Модел На:
EFB0512HHA
Тип:
Фан
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes
Линии:
покажа како погоре слик

Најдобри понуди