Аниме Кајгана Секси Девојка Figurine Arrancar Tercera Espada Солза Halibel 9.2 ПВЦ Акција и Играчка Бројки бесплатен превозот

Аниме Кајгана Секси Девојка Figurine Arrancar Tercera Espada Солза Halibel 9.2 ПВЦ Акција и Играчка Бројки

DEN 1733.00
DEN 2063.52
 

Тековен
Количина на стоки


ОПИС
Име : Аниме Кајгана Секси Девојка Figurine Arrancar Tercera Espada Солза Halibel 9.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.можете да се вратите и замена или враќање на средствата.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата .ние го прифатат плаќање преку Visa,Master Card,QIWI и Банкарски Трансфер .
Време На Испорака
1. Контакт со нас на : Аниме Играчки )
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој , срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3.Ова е затоа што :
1.
ПРЕВОЗОТ
1. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.(ако не сте 100% задоволни со купувањето)
2.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме контактирајте со нас преку" Контакт сега "линк или" Разговор сега "линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.(Објект не се оштетени и треба да ги сноси се врати превозот)
3.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.(околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4.(Ве молиме не двоумете се.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Ние можеме да ви помогне да се реши проблемот.
Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.Сите проблеми може да се решат.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.Ви благодариме повторно!
Ви благодариме за вашата посета!Ќе ви донесе СРЕЌА!.

Други карактеристики

Возраст Опсег:
8-11 Години,12-15 Години,Grownups,> 14 Години,> 8 години
Предупредување:
ГУШЕЊЕ ОПАСНОСТ -- Мали делови. Не е за деца под 3 години.
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Завршување Степен:
Готови Производи
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Димензии:
23cm
Големина:
25cm
Кукли Тип:
Модел
Со Анимација Извор:
Јапонија
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Пол:
Унисекс
Материјал:
ПВЦ
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Модел
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
BLFG008
Скала:
**

Најдобри понуди