10pcs Гроздобер Шарм Елени Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

10pcs Гроздобер Шарм Елени Pendant Антички бронза Одговара Нараквици Ѓердан DIY Метал Изработка на Накит

DEN 175.00
DEN 249.60
 

Тековен
Количина на стоки

79 /многу
20 парчиња / многу 100pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 4. Повратни информации Политика Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата со "СОВРШЕН Пет ЅВЕЗДИ". Нашите работи време : 8 : 00 am - 18 : 00 часот (Пекинг време) 10pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 3.39 /многу
10 парчиња / многу 10pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 3.55 /многу
20 парчиња / многу
10pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 3. Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро .69 /многу
100 парчиња / многу 10pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 3.09 /многу
30 парчиња / многу 20pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 3.95 /многу
20 парчиња / многу 20pcs Антички бронза шарм на убави украси Цинк Легура Накит Додатоци DIY мода накит pendant US$ 3.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Објектот Тежина:
9.1g
Производ Карактеристики:
Античкиот Бронза Метал шарм
боја:
античкиот бронза
Дали можете да направите други бои:
Да, ќе може да го направи било која боја
Додаток Тип:
Погоден за DIY Хривнија Ѓердан Обетки
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Големина:
70x23x2mm
Висат дупка:
1.5 mm
Мерка Конверзија:
[email protected]

Најдобри понуди