Сина Солидна Бушава Faux Крзно Ткаенина (долго Куп крзно) Костими Cosplay 36x60 се Продаваат од Страна на Дворот Бесплатен Превозот

Сина Солидна Бушава Faux Крзно Ткаенина (долго Куп крзно) Костими Cosplay 36x60 се Продаваат од Страна на Дворот

DEN 1228.00
DEN 1320.00
 

Тековен
Количина на стоки

дворот дворот дворот дворот дворот Ткаенина тип : faux крзно
Ткаенина материјал : Синтетички Производ
Боја : сина киселина
Куп lenth : 7cm
Ширина : 60"/150cm
Големина на едно парче : 36"X60" / 150 X92cm
Тежина за едно парче : 650g

Други карактеристики

Употреба:
Дома Текстил
Материјал:
Faux Крзно
Тип:
Faux Крзно
крпа за користење:
облека и текстил
Продажба единица:
јуани / парчиња
крпа материјал:
хемиски влакна текстил
Шаблон Тип:
Полна Боја

Најдобри понуди