5-Чекор Калибрација Тест Блок

5-Чекор Калибрација Тест Блок

DEN 4454.00
DEN 4789.92
 

Тековен
Количина на стоки

Ние само брод да се потврди цел адреси. Оваа мерка"А"верзија 5-ЧЕКОР блок е за дебелина и линеарноста калибрација. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. (Освен некои земји и APO/FPO). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!. Се истакна : купувачот во Бразил / Аргентина , Мора да бидат обезбедени од CNPJ (CPF) /ДДВ Бр.5 mm 5 B : 2-10 mm Основен Материјал : #1018 јаглероден челик Чекор Големина : 20*20 mm Пакување : Инженерство алуминиум складирање случаи, ве Молиме оставете порака за да ни кога наредил , која треба 5 A 5 B или? Ако нема порака, ние ќе го испрати по случаен избор. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. И ако било кој друг материјал што треба, ве молиме контактирајте со нас за да добиете нова цена на тоа. Во согласност со ASTM E797. Нето Тежина : 0. Тоа само ќе ве однесе 1 минута, но ова 1 минута има исклучително битно значење за нас. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Калибрација Тест Блок / Калибрација Блок / 5-ЧЕКОР ТЕСТ БЛОК Дебелина и линеарноста калибрација. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Ви благодариме за разбирањето!
1. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите.

Други карактеристики

Бренд Име:
MiTeCH
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
5-Чекор
is_customized:
Yes

Најдобри понуди