32914 X Имајќи 70*100*20 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 32914X 2007914 Имајќи

32914 X Имајќи 70*100*20 мм ( 1 парче ) Заострените Валчести Лежишта 32914X 2007914 Имајќи

DEN 727.68
 

Тековен
Количина на стоки

33
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.323 32914 70 100 20 20 16 1 1 70. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние не т гаранција за време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.073 32907 35 55 14 14 11. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата .32 32905 25 42 12 12 9 0. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.18 32921 105 145 25 25 20 1.282 32912 60 85 17 17 14 1 1 46 73 0. Димензија(mm) Основи на Оптоварување(KN) Тежина d D T B C R r Cr Кор (kg) 32900 Серија 32904 20 37 12 12 9 0.

Други карактеристики

Број На Модел На:
32914X
Површина Грубост:
Ра 0.05
Капацитет На Моторот:
70*100*20
Бренд Име:
FUSHI
Структура:
Заострените Ролери
Премази:
Antirust Масло
Материјал:
52100 Хром Челик

Најдобри понуди