Домаќинство Машина за Шиење Делови Presser Нога 4123804 Слеп Бод Presser Нога (оригинален квалитет) за викинг

Домаќинство Машина за Шиење Делови Presser Нога 4123804 Слеп Бод Presser Нога (оригинален квалитет) за викинг

DEN 72.00
 

Тековен
Количина на стоки


Домаќинство Машина За Шиење Делови Presser Нога
#4123804 / Слеп Бод Presser Нога за викинг

Други карактеристики

Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Алатка Поставува
Употреба:
машина за шиење

Најдобри понуди