RM250 Dongfeng 250 254 трактор - ослободување имајќи седиште

RM250 Dongfeng 250 254 трактор - ослободување имајќи седиште

DEN 709.92
 

Тековен
Количина на стоки


За DONGFFENG 254
Дел име : ослободување имајќи седиште
Дел број :
нето weigt : 0.3 кг ,Оригинални резервни делови.

Други карактеристики

Тип:
градина алатка делови
Број На Модел На:
RM250 Dongfeng 250 254
Материјал:
леано железо
Бренд Име:
AgroTALK
is_customized:
No

Најдобри понуди