Гроздобер Антички бронза месинг легури на метал 100pcs 25мм круг Pendant Празен База Фах Рамки Камео Cabochon Поставување Накит Наоди

Гроздобер Антички бронза месинг легури на метал 100pcs 25мм круг Pendant Празен База Фах Рамки Камео Cabochon

DEN 2558.00
DEN 3009.60
 

Тековен
Количина на стоки

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата . сомот кеси, orangaza кеси за накит paking снабдување.

Други карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Накит Наоди Тип:
Прстен Settings
боја:
Античкиот бронза месинг легури на метал
Големина:
25mm round bezel

Најдобри понуди