рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчер со Tambourine од едгар едгар дега,Слободна локација за подигнување на Превозот,Масла

рачно изработени Маслото Репродукција на Лен Платно,Танчер со Tambourine од едгар едгар дега,Слободна

DEN 2832.00
DEN 3540.00
 

Тековен
Количина на стоки

така што ќе имате доволно време да направите одлична слика за вас. (сега системот requesat превозот време треба да биде помал од 7 дена, тоа и не е погодна за рачно изработени нафта сликарство.
Сите наши масла се 100% рачно изработени на квалитетно платно од високо квалификувани уметници. сите слики се рачно изработени,нема акции,ние треба да се заврши еден по еден. Многу благодарам
За Нас
Ние сме одличен производител и извозник на нафта сликарство.
Врвен Квалитет
Сите наши слики се направени од страна на стручни уметник со долгогодишно искуство. па ве молиме љубезно се прошири на превозот време за нас по место на цел.Ве молиме не заборавајте да се прошири 5-10days ракување со времето на вториот ден по договорено плаќање. Некои Земјата треба да се додаде мала количина.,кога местото цел, така што ќе може да се испрати на мобилен порака до вас ,ако било итно прашање.
ако не ви се допаѓа,ве молиме ги споделите со нас големина сакате,ние ќе го направи како вашето барање.
Ние го цениме вашиот бизнис и ќе направи сè што може да
за да се задоволат вашите потреби и барања за квалитет на слики. Ве молиме проверете превозот детали.
Ве молиме имајте предвид големината покажа на нашиот сајт се најпопуларните големина. Исто така, ве молиме да се пополни вашиот мобилен Тел.Сепак,ако сопствен увид на производи,
тие може да го најдете производот вредност се надмине фактура вредност. Ви благодариме!
Плаќање :
Ве молиме бидете сигурни дека сте во ред со цената на сликата пред наддавање. па понекогаш процентот на репродукција може да биде малку различен од оригиналниот сликарство.
Ако не сте ќе треба да плати во 72hours, цел ќе биде откажана.
Среќен Шопинг!!!
.
Силна Пакување :
Сликите не се протегала, тркалајќи во силна поштенски цевка.
Ние може да го прогласам за ниска фактура вредност за вас,така што ќе може да се избегне или да плаќаат
мали увозни давачки.
Увоз
должност :
Цената не вклучува увозни давачки и ракување со полнење на вашата страна.
100% рачно изработени на Лен Платно со музејот на квалитетот
Брз Delievery :
Сликите ќе биде завршен во 10-20days
Обично ќе брод во слика преку DHL или Fed Ex,ТНТ.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
12X16, 16x20, 20x24, 24X32, 24x36, 36x48
Материјал:
Лен
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Бренд Име:
AllSource
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
ED077
Форма:
Посебна
Медиум:
Масло
Предмети:
Портрет
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип:
Handpainted
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Најдобри понуди