Поголема ѕвезда 90cm 36W Доведоа автомобил на возилото,strobe светлина, emergeny светла за полицијата брза помош оган, 11kinds,IP64 водоотпорен

Поголема ѕвезда 90cm 36W Доведоа автомобил на возилото,strobe светлина, emergeny светла за полицијата брза

DEN 8630.40
 

Тековен
Количина на стоки


Опис На Производот
1. Напон : 12 V DC
2. Моќност : 36 W
3. Извори на светло : 11 модули led( 36 PCS Gen III *1 W вечера LED),
4. Инсталирајте : Тема,многу лесно за инсталација
5. Водоотпорен и dustproof
6. Гаранција Ние обезбедуваме 1 година гаранција.
7. боја : црвено, сино, жолто,и blue&црвена боја, изберете што сакате.
8. големина : 90*5*4cm
9 : weigt : 1.7 KG
ве молиме оваа веб-сајт за видео htt : //v.youku.com/v_show/id_XNTQ4 MDk0 Nj Aw.html
Пакување
1,Пакување со извоз стандард картон
2,1 компјутери/1 Package.
Плаќање
1,ве Молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Испорака
1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел.Тоа е многу важно за пост.
2,Обично ЕМС изразат испорака трае 5-10 работни дена зависни од мрежата на ЕМС услуга на земјата.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена.
3,Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга.
4,Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Гаранција
1,ги обезбедуваат 1 година гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
2, Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот.
Повратни информации
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
сите сини, сини јас бела, црвена јас сино, црвено, јас бела, црвена јас килибар, килибар јас бело, сите црвени, сите бело, сите килибар, сите зелени, зелената јас бело, сите пурпурна
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Wattage:
36W
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Температура На Боја:
6000K
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Име На Модел:
sa618-6
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Ширина:
4.5cm
Објектот Висина:
5.5cm
Напон:
DC12V
Објектот Должина:
90cm
Година:
2017
Тип На Објект:
На Возилото

Најдобри понуди