Нови Arriver Поставен Природни 5-25ММ Бела Слатководни Бисер & Школка Цвет Dangle Обетки 925 Фунта Сребрен Накит Слободен Брод

Нови Arriver Поставен Природни 5-25ММ Бела Слатководни Бисер & Школка Цвет Dangle Обетки 925 Фунта Сребрен

DEN 675.00
DEN 767.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
добредојдовте на terisa накит
.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени.42 /многу
56 пара / многу
16 MM Круг Црвена Боја Јужна Морска Школка Бисер Dangle Earring 14k Среќа Убава Стил на Жените Накит Нов Бесплатен Превозот FN1830 US$ 25.00 /многу
10 пара / многу
20-25ММ Црна Боја Лист Keshi Раѓа Бисер Dangle Earring 14k-20 Злато Кука Мода на Жените Накит Нови Пристигне Бесплатен Превозот САД$ 28.99 /парче
Бела Монета Бисер Фацетирани Капе Црвениот Кристал Dangle Earring Убава Стил на Жените Накит Топла Продажба на Нови Бесплатен Превозот FN1718 US$ 18.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис.99 /парче
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет).99 /парче
Бесплатен превозот ААА 6-7 MM Розова боја Вистински слатководни копчето бисери половина drilled 56pairs/многу A2246 Нови Пристигне Партија Подарок Накит US$ 28.99 /парче
Огромен 16 MM Златна Боја Круг Shaper Јужна Море Бисер Dangle Earring 14k-20 Убава Стил на Жените Накит Бесплатен Превозот FN1714 US$ 39.99 /многу
4 пара / многу
Нови Arriver Бисер Накит Многу 10 Пара Барок Shaper Природните Слатководни Бисер Обетки АА 5-6 MM Multicolor S925 Сребро Кука US$ 39. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.99 /парче
14 MM Бела Боја Круг Јужна Море Бисер Dangle Earring 14k-20 Убава Стил на Жените Накит Нови Пристигне Бесплатен Превозот FN1704 US$ 18.
Добредојдовте на terisa накит
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Трговија на големо Pearring Earring 4 Pair Слатководни Бисер И 925 Фунта Сребро Обетки Мода Накит Нов Бесплатен Превозот FN1043 A US$ 19.

Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
FN9475
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
earings Боја:
Белата боја
камења информации:
природен бисер & школка
Пол:
Децата, на Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
shaper:
ориз shaper
накит големина:
5-25мм
earring кука:
925 sterling silver кука
is_customized:
Yes
Метал Печат:
925,Фунта

Најдобри понуди