3X Кореја Hanp Долг живот OPC Тапан за Брат HL2240 2250 2130 7360 LJ2400 добар квалитет A4 5% 12000 страници

3X Кореја Hanp Долг живот OPC Тапан за Брат HL2240 2250 2130 7360 LJ2400 добар квалитет A4 5% 12000 страници

DEN 792.00
 

Тековен
Количина на стоки


Бренд : Кореја Hanp
Модел : DCP7060 7055....
MFC7360 7460 7860..
HL2240 2250 2130..
LJ2400 2600 2605 DN...
Пребарување делови Експрес :
Кина е една од најпознатите зрел пазар во зборот, тоа може да ги исполни повеќето од вас треба, ние може да се погледне за оригинални делови и компатибилен делови за вас, исто така може да се произведе и развивање на компатибилни дела.
Оперативен процес : ве Молиме да обезбеди соодветни примерок или дел број, ОЕМ број и така натаму за АЛЕКС тим развој, ние ќе ги сликата за вас потврда. Нови оригинални делови, ние ќе се обезбеди цена за референца, ако се прифати цената, можете да го нарачате во нашата Aliexpress продавница. Компатибилен делови, треба да се обезбеди примерок, ние ќе оцени мувла трошоци и материјални трошоци по што се добива примероци, ако се прифати цената, ние започнуваме да се направи примерок, ние ќе започне на производство по примероци помина .

Други карактеристики

Тип:
opc тапан
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
споделување на печатач&копир
Компатибилен Бренд:
Брат
Број На Модел На:
HL2240 2250 2130 7360 LJ2400
is_customized:
Yes
Користат За:
За brohter Hanp

Најдобри понуди