M606-L0A професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

M606-L0A професионални lcd екран продажбата на индустриски екранот

DEN 8544.00
 

Тековен
Количина на стоки

како да се превозот време,тоа обично ќе биде 7-30 дена,кои ќе бидат различни за различни земји.
Размена поради купувачот погрешен дел нареди, купувачот треба да плати 2-начини на превозот надомест.
Спецификации :
> Брза испорака
> Original & Brand New
> Најдобра цена
> Добар квалитет
> Одлична услуга
> нов и оригинален; ние нудиме висок квалитет, брза испорака, конкурентна цена за нашите клиенти;
> Ве молиме испратете го вашето RFQ(барање за цитирање) за да се добие најновите цена;
> Ние ќе брод предмети во рок од 2 работни дена по примање на плаќање;
> Ние можеме да брод на вас од страна на ПРОЗОРЦИ/DHL//EMS/Федекс.
За Превозот :
ние ќе ги тестираат строго пред превозот. Ако е потребно, ве молиме контактирајте со нас за посебните цени;
> Гаранција на секој дел.
ако ви се исполнат за било какви прашања,pls контакт со мене прво,јас ќе се обидам да реши за тебе.
Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена. ние ќе се потрудиме да го реши вашиот случај ПОБРЗО.
Враќање поштарина и осигурување полнење е неповратни за наплата или нова пратка.
Ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ве молиме да не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас.
Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги користите на вашиот склопот на начини;
> Имаме големи залихи и цените се варијабилни, па понекогаш цените ние пост не се точни.
Trademanager : cn1001780246
.
Ако сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ни остават позитивен фидбек откако ги прима објект, а ние ќе се врати на повратни информации врз вас.
Се врати и повратни информации :
Сите се враќа мора да бидат информирани пред да се вратат.ние само брод според превозот адреса,ако сакате да го смените превозот адреса,pls контактирајте ме однапред во времето.
Такси превозот се неповратни.
ние ќе брод во 1-3 работни дена по вашата плаќаат.

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Тип:
STN
Број На Модел На:
M606-L0A
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди