10PCS Мини tripod ballhead топката главата со 1/4 завртка блиц на камерата топла чевли планината фото студио додатоци

10PCS Мини tripod ballhead топката главата со 1/4 завртка блиц на камерата топла чевли планината фото студио

DEN 1871.52
 

Тековен
Количина на стоки

* Се врати превозот цена да бидат одговорни од купувачот ! ! ! Сервисот : * Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Бараме да се поврзеш со нас веднаш пред вас ќе ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. За Нас :
. * Да се обезбеди пристап за следење на веб-страница, www. Повлечете прилагодување е брзо и одговорно едноставен дизајн и компактна големина, погодно да се носите со вас, исто така, цената е многу ефективни. А Т или други Даноци). * Купувачи направил цел, мора да се платат во рок од 20 дена. Гаранција : * 12 месеци Производство е Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети оштетени или злоупотребува по приемот) Неисправни предмети Мора да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и оригиналниот пакет). 360-степен Panning : Точни панорами лесно може да се спојуваат со користење на дипломирани panning скала. Предаден од по 5-10 дена, на парцела информации може да се следи на потекло земја веб-сајт. Во меѓувреме ве Молиме да ни кажете што дефектот е, да се елиминира несоодветното користење. Меѓутоа, ако било дополнителни трошоци генерирани за царинење мора да биде на товар на купувачот. * Ние нема да бидеме одговорни за објектот загуба поради погрешно или undeliverable адреса. Кога ќе се направи ред, ве молиме прочитајте производи опис внимателно, и бидете сигурни дека вашата адреса за е точно, ние ќе го организира брод надвор што е можно поскоро. Инаку, цел ќе самостојно затворени, Ако имате било какви проблеми за плаќање, ве молиме контактирајте со нас или aliexpress. Повратни информации е многу важна за нас.shtml * Ако изберете да Превозот од "'Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", пратката ќе биде без следење на информации (само на испорака за информации) ! ! ! * Различни земји е различно време на испорака, превозот со пост, се проценува време на испорака (нормална состојба) : 15-70 дена, посебен случај : 60 - 120 дена за испорака (викенд не е вклучен).com за помош. Заклучување и Повлечете Контрола : заклучување knob и влечете на вредноста се одделени за да се избегне случајно несоодветна употреба.

Други карактеристики

Материјал:
Алуминиум
Пакет:
No
Број На Модел На:
Мини
Бренд Име:
EINGCA

Најдобри понуди