2cm круг во облик на кристално јасно надвор од 14mm со акрил камен кристал кристал мода earring студ

2cm круг во облик на кристално јасно надвор од 14mm со акрил камен кристал кристал мода earring студ

DEN 48.96
 

Тековен
Количина на стоки


start172908760623911
end172908760623911
Опис
Предмет Бр. :
EAR0934 Ставка Опис :
Пост earring.20mm надворешниот diamter со 14mm акрилик камен во внатрешноста. Различни акрилик камен бои избор
Внимание :
Мин. Цел износ е може да се меша со различни стилови заедно.
Ако помалку од ве молиме donot купи, ние тешко може да се брод надвор.
Ви благодариме за вашето разбирање.
По еден мешан цел повеќе од ние ќе брод виза DHL/EMS/ФЕДЕКС.
Ако помалку од,Ние брод виза Кина, воздухот mail пост бесплатен превозот.
Секоја пратка ќе биде добро спакувани професионално. Пакување : 1pair во 1 мода картичка,а потоа 1 opp вреќа,тогаш 12pairs во 1 поголеми opp вреќа Количина : 1pair/ многу Забелешки :
Ве молиме изберете бои од A-Z, и слични количини.
Ако нема порака, ќе испрати бои случајно.
Боја Шема од A-Z,ве молиме одберете.
Повеќе јасни слики за овие бои референца.
За Нас
ние се наоѓа во меѓународната трговија стока град-Yiwu Град,Провинција Жеџијанг,Кина. Ние сме една фабрика ,
кој е посветен на модата jewellry бизнис за повеќе од 10 години, ние, исто така може да прифати било обичај цел
дизајни.
Нашите производи обемот е видови на модни накит. Како што е оваа peroid топла продажба :
beaded кристал накит,се водат нараквици,кристално алка нараквици,животински нараквици алки,обрачот обетки,
shamballa braceles,бисер накит,челични жичани накит сетови,пресврт ѓердани и истегнување на прстени.
Ве молиме donot двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл ќе usualy се одговори во рок од 24 часа. Ние се претпостави
"НИШТО НЕ Е НЕВОЗМОЖНО АКО КОМУНИКАЦИИ ЕДНИ СО ДРУГИ".

Други карактеристики

Метална боја:
порака сакав боја, се меша бои
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Студ
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
ear0934

Најдобри понуди